Profil artysty scrapbetti - Mam na imię Beata, jestem żoną, mamą oraz.... Galeria rękodzieła TalentART
scrapbetti
Krótko o mnie
Mam na imię Beata, jestem żoną, mamą oraz wielbicielką zwierząt.

Ukończyłam szkołę poligraficzną o kierunki introligator.Praktyki zawodowe mialam w renomowanym zakładzie w Poznaniu, gdzie szycie ręczne książek, naprawa starych stron książek oraz oprawa w skórę nie jest mi obce. W tym zawodzie zdolności manualne są potrzebne ale estetyka wykonania jest na pierwszym miejscu. Moje prace powstają na podstawie kilku informacji o osobie, która ma być obdarowana pracą wykonaną przez mnie. Każdej pracy oddaję cząstkę siebie, ponieważ wkładam wiele serca w to czym się zajmuje.
Informacje dla kupujących
Wyjątkowe przedmioty dla wyjątkowych ludzi. Moje prace tworzę z pasji, każda jest unikatowa. Estetyka wykonania oraz zadowolenie nabywcy jest moim priorytetem. Na podstawie kilku informacji wykonuję również produkty na indywidualne zamówienie. Zapraszam.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.