Profil artysty SchenHandmade - Witam serdecznie w moim sklepiku :) Nazywam się.... Galeria rękodzieła TalentART
SchenHandmade
Krótko o mnie
Witam serdecznie w moim sklepiku :) Nazywam się Martyna Gabriela, jestem studentką kulturoznawstwa i pasjonatką dziewiarstwa (od 6 roku życia :). Jeśli znalazłaś/eś się tu, bo poszukujesz odskoczni od taśmowej produkcji, tandety i szukasz oryginalnych form wyrażenia siebie - znalazłaś/eś się we właściwym miejscu! Znajdziesz u mnie atrakcyjne dodatki dla siebie i swoich bliskich.
Informacje dla kupujących
Wszystkie prace tworzone są z pasją, aby spełniać Wasze marzenia. Pracuję nad tym, by każda z nich miała swój unikalny wyraz, choć na Waszą potrzebę, jestem w stanie wykonać podobny model, bądź zmienić jakiś szczegół. Najważniejsze w mojej pracy jest podkreślenie wyjątkowości każdego z Gości mojego butiku, dlatego czekam na Wasze komentarze, zamówienia i zapytania :)
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.