Profil artysty Feba - Mężatka z ponad 26-letnim stażem i dorosłą.... Galeria rękodzieła TalentART
Feba
Krótko o mnie
Mężatka z ponad 26-letnim stażem i dorosłą córcią. W swojej pracy zajmuję się prowadzeniem m.in. warsztatów artystycznych czy organizowaniem wystaw. Prywatnie, pasją której najchętniej oddaję się w domowych pieleszach jest moda artystyczna, co owocuje tworzeniem m.in torebek, szali, pasków oraz ostatnio sukienek i tunik. Uwielbiam też zajmować się biżuterią, której w swoich zbiorach mam już pokaźną ilość :) Malarstwo i dekorowanie to również coś, co kocham. Wykorzystując rozmaite techniki staram się tworzyć w taki sposób, aby każdy przedmiot miał w sobie to "coś".
Informacje dla kupujących
Zamówienia zawsze wysyłam priorytetem w kopertach bąbelkowych, tak aby dotarły do Państwa szybko i w stanie idealnym.
Tworząc zawsze kładę nacisk na staranność wykonania, bogactwo wzoru i niepowtarzalność. Realizuję również zamówienia indywidualne starając się, aby każde z nich spełniło pokładane w nim oczekiwania, wywołało radość.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.